*Dostępność poszczególnych publikacji i gadżetów jest ograniczona

Informujemy, że od lutego 2023 r. zamiast miesięcznika

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie na Państwa ręce trafiać będzie czasopismo Warzywa. W ramach prenumeraty otrzymają Państwo dokładnie taką samą ilość egzemplarzy, jaka pozostała do realizacji opłaconego zamówienia WiOM.

IconIcon

PUBLIKACJA

GADŻET

Teraz w ramach prenumeraty dodatkowo mogą Państwo otrzymać prezent w postaci wybranej przez siebie publikacji i gadżetu

Icon
Treść regulaminu znajdziesz TUTAJ

Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. * Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć.

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane będziemy przetwarzać do realizacji następujących celów: realizacja Konkursu, marketingu bezpośredniego (wysyłka pocztowa), poznania twojej opinii na temat dostarczanych usług i treści w ramach badania rynku, a także do zabezpieczenia roszczeń. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO), którym są wymienione cele. Jeśli wyraziłeś zgodę na komunikację marketingową również do realizacji przekazu marketingowego i handlowego zgodnie z udzielonymi zgodami (art.6 ust.1 lit. a RODO). W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2) Zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: [email protected], lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: [email protected] .Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://www.pwr.agro.pl/rodo/kupi-em-produkt-lub-us-ug-od-pwr

Kontynuuję prenumeratę

i odbieram publikację oraz gadżet

kontakt

www.warzywaiowoce.pl
[email protected]
61 886 29 08

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie,

ul. Metalowa 5,

60-118 Poznań